SK Zbraslav basketbal

Vítejte na oficiálních stránkách oddílu Zbraslavského basketbalu

Zbraslavský tým basketbalistů pro sezonu 2006/2007

 

Aktuality:

 

15.5. 2007 - Doplněna konečná tabulka sezony 2006/2007. Skončili jsme na pěkném 7. místě a udrželi jsme pozici po 1/2 sezony. Získali jsme 31 bodů z 22 utkání, s bilancí 9 výher a 13 porážek s kladným skóre 1415:1409 (+ 6)!

 

12.5. 2007 - Vystaveny fotky z přátelského utkání s Baníkem, kterým jsme zakončili sezonu 2006/2007.

 

3.5. 2007 - Vystaveny fotky z posledního mistrovského utkání proti SK Oáza, které pro nás skončilo tak fantastickým výsledkem.

 

21.4. 2007 - Na závěr sezony jsme si to opět rozdali s naším tréninkovým partnerem, tedy proti Baníku, ale tentokrát na jejich palubovce. Nesešli jsme se v příliš "nabité" sestavě, dorazil jen Dvóřa, Petr, Mařena, Honza V., Špíca a Jűrgen, který ovšem ze zdravotních důvodů nemohl nastoupit a tak jsme utkání odehráli bez střídání v 5-ti lidech. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale v závěru jsme si zkušeně pohlídali koncovku a vyhráli opět těsným rozdílem 2 bodů :)

Zakončení sezony proběhlo jako předešlé utkání ve velmi okleštěné sestavě a velmi nás všechny přítomné mrzelo, že i když byl termín velmi dlouho dopředu avizován, nedokázali jsme se sejít ani jednou za sezonu v plném počtu. 

 

11.4. 2007 - Doplněn Jűrgenův komentář k zápasu s SK Oáza.

 

10.4. 2007 - Poslední zápas sezony jsme oslavili rekordním 100 bodovým zásahem do koše Oázy a vyhráli na jejich palubovce 49:100. Tím jsme se navíc dostali do kladného skóre celé sezony, soupeře v přímém souboji porazili, přeskočili v tabulce a zajistili si minimálně 8. příčku tabulky. Více o slavném historickém zápase v připravovaném komentáři a fotkách. Doplněna statistika.

Zítra nás čeká poslední trénink a příští čtvrtek 19.4. zakončení sezony přátelským utkáním proti tradičnímu soupeři Baníku, ale tentokrát na jejich palubovce. O den později tedy v pátek 20.4. ve 20 hodin zakončení v restauračním zařízení "Bowling U Stromečku". Zváni jsou všichni aktivní i neaktivní Zbraslavští basketbalisti.

 

2.4. 2007 - Doplněn Jűrgenův komentář k zápasu s BEBOU Spořilov.

 

31.3. 2007 - Doplněna statistika po posledním domácím zápase se ZŠ Jírovcovo náměstí (50:58) a tabulka. Sehráli jsme velice vyrovnané a pěkné utkání s předním týmem tabulky a to jsme byli bez našeho nejlepšího střelce Honzy H., bez kapitána Jűrgena a v podstatě i bez Dvóři, který musel ze zdravotních důvodů odstoupit už po cca 5-ti minutách utkání.

Ve středu nás čeká poslední letošní trénink a ve čtvrtek i poslední zápas této sezony proti SK Oáza. Myslím, že by se slušelo na konec sezony vyhrát :)

Doplněny fotky a videa ze zápasů s BEBOU a Michlí (foto Dvóřa a Ála) v sekci foto - video.

 

23.3. 2007 - TJ Podolí - SK Zbraslav 62:53 po těžko uvěřitelném průběhu utkání, které absolutně nezvládli rozhodčí. Navíc proti zákeřnému a simulantskému týmu, kterým bezesporu téměř celý tým Podolí je. Obvzlášť jeho dva členové jsou asi výstavními kusy Bohnického ústavu, do kterého patří. Vůbec nechápu, proč ten basket hrají?! Naše hra byla tvrdá, ale na rozdíl od soupeře ne záludná. No a když se k tomu přidají naprosto slepý rozhodčí stane se z toho bramboračka, ve které nechybělo mnoho k hromadné bitce... Více snad v připravovaném komentáři :)

Doplněna statistika.

 

15.3. 2007 - SK Zbraslav - SSKB BEBA Spořilov 72:49 - konečně vítězství !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do sestavy se vrátil náš nejlepší střelec Honza Hejzlar, kterému zdatně sekundoval svým letošním střeleckým maximem Miri a hned to bylo znát. Tím ovšem nechci podvrtávat náš pěkný kolektivní výkon. Malý střelecký výpadek měl pouze Jűrgen, kterému svazovala ruce asi nervozita z letošního diváckého rekordu v hledišti :) a především málem vypíchnuté oko při jednom podkošovém souboji! Nicméně již se těšíme na šampíčka :)

Doplněna statistika. Ve středu nás čeká trénink a druhý den zápas na palubovce TJ Podolí.

 

12.3. 2007 - Na vítězství nám již příliš příležitostí nezbývá. Z dolního konce tabulky již budeme hrát pouze s Bebou, a to hned v příštím kole. Ta prohrála i svůj poslední domácí zápas s Jírovcovým náměstím a má tedy bilanci 3:15. Chybět ovšem bude Marek Steiner, který lýžuje ve Francii a Petr, který má po pátečním tréninku na 2 týdny ruku v sádře… :-( Zvláště u Petra je to citelná ztráta, protože má v současné době jako jeden z mála velmi dobrou střeleckou formu (v posledních 2 zápasech po 20 bodech). Navíc Dvóřovi se koleno stále neumoudřuje, a tak tíha rozehrávky bude ležet hlavně na Zubovi. Dorazit by ovšem měli oba Honzové. Motivaci tentokrát zvyšuji já a vyhlašuji 2 šampíčka za vítězství!!!

V tabulce se držíme na 9. místě a úkol pro nastávající zápas zní jasně: vyhrát!!! No a když prohrát, tak o méně než 39 bodů, což by snad neměl být velký problém. :-) Tím se definitivně zachráníme, protože v tom případě nás již nebude moci ani BEBA ani Advokacie v konečném zúčtování předstihnout. Mno, při bilanci 6:1 jsme si dělali srandičky, že jsme zachráněni. Teď už to ovšem taková legrace rozhodně není… -jur-

Doplněna statistika i se zápasem s TJ Hájema + aktuální tabulka.

 

9.10. 2007 - Sokol Michle A - SK Zbraslav 75:63. Silně motivovaná, ale bohužel značně okleštěná sestava prohrála i na palubovce Michle. Chyběl: Honza H., Honza V., Špíca, Roman a v podstatě i Dvóřa, který nastoupil se sebezapřením jen na závěrečné 2 minuty, kvůli velkému počtu faulů většiny hráčů. Doplněna statistika.

 

5.3. 2007 - po posledním prohraném zápase vyhlásil Zub za vítězství na půdě Sokolu Michle A a tím přerušení 5-ti zápasové šňůry proher, 3 flašky šampusu!!! Ve středu se ukáže, jak na tým zapůsobí zvýšená motivace :) Nutno přiznat, že v týmu není poslední dobou dobrá atmosféra. Jsme rozhádaní, jsme bez nejlepšího střelce týmu Honzy Hejzlara a bez trenéra Romana Randušky. A taky už téměř vůbec nechodíme do hospody... :(

Na středeční zápas Dvóřa hlásí zranění kolene, takže s největší pravděpodobností do zápasu nezasáhne. Bude připraven na lavičce v případě nouze nastoupit, ale radši by to nepokoušel...

 

1.3. 2007 - s neohroženým prvním týmem naší skupiny TJ Háje, jsme po vyrovnané první polovině, kdy jsme prohrávali o pouhé 3 body, utkání nakonec prohráli 54:84.

 

23.2. 2007 - přátelské utkání SK Zbraslav - Baník Praha 51:49. Náš soupeř nás pěkně potrápil osobní obranou, ještě na začátku 4. čtvrtiny vedl a my jsme si málem utrhli ostudu. Nicméně byl to skvělý trénink pro obě strany, který se nesl v příjemné kamarádské atmosféře. Držíme Baníku palce k postupu do II. třídy. Přikládám stručnou statistiku utkání.

Příští týden nás čeká domácí utkání proti prvnímu týmu naší soutěže TJ Háje, bez našeho kapitána Jűrgena, který se omluvil, neb vyráží na dovolenou na Kanáry (ty z Teplárenský si teda žijou :))

 

20.2. 2007 - Doplněn Jűrgenův komentář k předchozím dvěma zápasům (AC Praha 1890 a VSK Chemie Praha B) a aktuální tabulka po 16. kole.

 

12.2. 2007 - Doplněn Jűrgenův komentář k poslednímu zápasu.

 

8.2. 2007 - Hugo Praha - SK Zbraslav 80:59. Doplněna statistika a aktuální tabulka. Čeká nás 14 denní pauza díky školním prázdninám. Příští týden bude trénink a o týden později se Dvóřovi povedlo domluvit: 21.2. sehrajeme přátelské utkání proti našemu blízkému týmu Baník Praha, který hraje III. třídu a v jehož čele stojí náš kamarád Lubák, který nás vyzval. Takže si všichni přineste dres, asi bude stačit černý, protože Baník hraje v bílo-modrých. 

 

6.2. 2007 - Poslední výsledek: SK Zbraslav - VSK Chemie B 57:67 :( Zítra nás čeká trénink a ve čtvrtek zápas na půdě silného soupeře Hugo Praha!!!

 

27.1. 2007 - Doplněny kompletně všechny dosažitelné fotky z mého archivu, včetně videa. Aktualizovaná tabulka.

 

25.1. 2007 - Zápas proti AC Praha 1890, který byl poznamenán početnou marodkou v našem týmu  jsme nezvládli a utrpěli prohru 71:56.

 

22.1. 2007 - Doplněny komentáře a aktuální tabulka. Zápas proti Slovanu Advokacie vítězství 96:70. Ukončili jsme tak sérii 4 proher v řadě a do odvetných utkání vstoupili výhrou. Následovala ovšem prohra na domací palubovce s Meteorem Spořilov 49:74 :( Dnes nás čeká utkání s AC Praha 1890, kteří mají stejnou bilanci jako my 7:6. V prvním vzájemném utkání jsme je dokázali doma porazit. Bohužel marodka a omluvenky hlásí kritický stav. Zdravotně 100% v pořádku je pouze Dvóřa, Petr, Mařena, Zdeněk a Honza H. (a toho trápí ještě natažený sval na lýtku). No, to bude čóro :) Dnes se naplno ukáže jakou kdo má fyzičku...  

 

10.1. 2007 - Doplněn komentář (zápas proti SK Oáza). Dnes po dlouhé době proběhl trénink útoku proti osobní obraně. Marodka hlásí: Mařena (rozřízlej nehet), Zub (dobírá antibiotika), Jűrgen (pochroumané zápěstí) a Roman (stále dlaha na přetržené achilovce). Navíc Honza H. má stále natažený sval na lýtku, ale hrát bude. Zítra nás čeká souboj s nejslabším týmem soutěže, doufejme, že už se konečně chytneme a přerušíme šňůru proher. 

 

9.1. 2007 - Doplněn komentář (zápas proti ZŠ Jírovcovo náměstí) a aktuální tabulka, kde chybí již 1 zápas, aby byla tabulka úplná po 1/2 sezony. Nicméně tento zápas nemá vliv na naše umístění v tabulce.

V 1/2 sezony jsme na pěkném 7. místě se 17 body, s kladnou bilancí 6-5 a skóre 706:670 (+ 36)!

 

8.1. 2007 - Doplněny komentáře (zápas proti TJ Podolí a VSK Chemie B) a pár historických fotek (2002). Sekce foto - video v rekonstrukci.

 

2.1. 2007 - Doplněna statistika po posledním zápase v roce 2006, tabulka soutěže a rozpis na druhou část sezony, tedy jaro 2007. Zítra nás čeká po Vánocích konečně trénink, takže očekáváme účast všech členů týmu. Již ve čtvrtek nás čeká odložený zápas s posledním týmem tabulky VSK Chemie B, který má na svém kontě jen 2 výhry, ale rozhodně bych je nepodceňoval vzhledem k naší formě posledních zápasů :( a jejich ne tak jasných proher s favority soutěže. A jen tak mimochodem jedna z jejich dvou výher je proti Hugo Praha 76:51!!! 

 

14. 12. 2006 - Po vážném zranění se vrátil na palubovku náš hrající trenér Roman Randuška alespoň v roli trenéra s dlahou na noze! Bohužel nám to ve výkonu nepomohlo :( Tak jsme opět nohama na zemi a máme třetí porážku v řadě... :( Doplněna statistika a tabulka soutěže.

 

5.12. 2006 - Doplněn portrét Zdeňka. Aktualizovaná tabulka. Zítra nás čeká utkání s velmi silným týmem ZŠ Jírovcovo náměstí, který moc dobře známe.

 

30.11. 2006 - SK Zbraslav - TJ Podolí 49:62 :( Nějak nám odešla střelba....

 

26.11. 2006 - Doplněn Zubův komentář k poslednímu zápasu.

 

23.11. 2006 - Konečně aktuální tabulka, kde jsme tam kde si zasloužíme, tedy na skvělém 2. místě!!!

 

22.11. 2006 - Proti slabému soupeři BEBA Spořilov jsme nezaváhali a s přehledem, i když ze začátku to tak nevypadalo, vyhráli 71:32. Doplněna statistika pověstnou Jűrgenovou rychlostí :) 

 

21.11. 2006 - Aktualizovaná, ale neúplná tabulka. TJ Háje jsou stále neporaženy, ostatní týmy mají již min. 2 prohry. Zítra nás čeká BEBA Spořilov, už od 19:15 hod. Měli by jsme si trochu vylepšit skóre, jako ostatní lepší týmy tabulky, kdy s tímto soupeřem vyhráli o min. 30 bodů. Např. ZŠ Jírovcovo náměstí - BEBA Spořilov 107:59, BEBA Spořilov - TJ Podolí 32:67, BEBA Spořilov - TJ Háje 51:73, Hugo Praha - BEBA Spořilov 99:49, atd..

 

19.11. 2006 - Doplněny Jűrgenovy komentáře k posledním dvěma zápasům.

 

17.11. 2006 - SK Zbraslav - Sokol Michle "A" i se slavným komentátorem české televize Jakubem Bažantem v sestavě 73:39. Výborné utkání odehrál Zub. Doplněna nová statistika po středečním zápase a nějaké fotečky.

 

14.11. 2006 - Zítra nás čeká další zápas tentokrát se Sokolem Michle "A" a marodka je jasná (Roman - achilovka a Jűrgen - zánět v krku), omluvil se Honza Vodička (kulturní důvody), takže doufáme, že se sejdeme alespoň v 7 lidech :( (nikdo další se neomlouval). Chlapci doražte všichni !!!

Aktualizovaná tabulka soutěže.

 

10.11. 2006 - Doplněna nová statistika po středečním zápase.

Roman Randuška je stále v nemocnici, zítra jde domů. Nohu má v sádře až do půlky stehna, po novém roce by nás snad mohl alespoň trénovat a možná dle vlastních slov stihne poslední zápas sezony :)

 

9.11. 2006 - Tak jsme to včera posr... a poprvé v sezoně prohráli s TJ Háje 61:52. Navíc náš nejzkušenější hráč Roman Randuška se těžce zranil, když si přímo během zápasu přetrhl achilovku :( Dnes je již po úspěšné operaci.

Doplněny fotky do fotogalerie (1. letošní zápas).

 

7.11. 2006 - Zítra čeká naší skupinu souboj posledních neporažených týmů, což jsme je náš tým a tým TJ Háje na jehož palubovku zavítáme. Zápas začíná ve 20:15 hod v ZŠ Mendelova 550. Zveme všechny fanoušky :) Když vyhrajeme jsme první!!!

 

5.11. 2006 - Aktualizovaná, ale neúplná tabulka. Připravujeme fotogalerii. Doplněny statistiky minulých sezon.

 

1.11. 2006 - Dokázali jsme porazit i první tým tabulky Hugo Praha 67:60!!!

 

31.10. 2006 - Doplněn portrét: Honza V., Dvóřa a Zub. S určitostí zítra do zápasu Dvóřa nenastoupí! Doplněna aktuální tabulka.

 

30.10. 2006 - Spuštění stránek na nové adrese portálu webzdarma.cz a prohlášení stránek jako oficiální stránky našeho klubu SK Zbraslav Basketbal (+ umístění odkazu na adrese našeho mateřského klubu SK Zbraslav).

 

30.10. 2006 - Marodka hlásí pro středeční zápas: Jűrgen bere antibiotika a Dvóřa má koňara - stehno (20% šance, že nastoupí).

 

27.10. 2006 - Aktualizovaná tabulka soutěže, jsme na skvělém 4. místě a stále neporažení. Příští týden přivítáme na domácí palubovce první tým tabulky Hugo Praha, který má nejlepší skóre soutěže!

 

23.10. 2006 - Doplněn portrét Miriho + grafické úpravy, především soupisky a ukotvené menu, doufám, že se Vám to bude líbit :)

 

19.10. 2006 - Aktualizovaná statistika po 3 zápase. Doplněn portrét Jűrgena :-)

 

18.10. 2006 - Tentokrát jsme nastoupili (oproti minulému zápasu, kdy jsme hráli proti postupujícímu z 3. třídy) proti sestupujícímu z 1. třídy AC Praha 1890 a rozdíl byl znát, i když jsme si za hodně problému mohli sami spoustou zkažených přihrávek. Ale co je důležité i po třetím zápase zůstáváme neporažený!!! Tentokrát to bylo drama s prodloužením, ve kterém jsme a to si musíme přiznat, měli trochu štěstí. Šli jsme štěstíčku naproti a to bylo podstatný - viz Dvóřova trojka o desku :). Soupeř měl neuvěřitelnou úspěšnost v trestných hodech, která se blížila hodně 100%. Tady bych chtěl vyzdvihnout pevné nervy Jűrgena a především Mařeny, který v posledních sekundách normální hrací doby dal vyrovnávací bod z trestného hodu a poslal nás do prodloužení, ve které už mnozí nedoufali. V prodloužení jsme si je už pohoupali a nebylo co řešit....

Příští týden je jen trénink, neboť je odložený zápas.

 

17.10. 2006 - V aktuální tabulce po druhém kole jsme na skvělém 2. místě s nejlepší obranou v soutěži. Jen tak dál panáčkové..... Ale ty těžký soupeři nás teprve čekají!!!

 

10.10. 2006 - Druhý zápas nás svedl proti nováčkovi druhé třídy Meteoru Spořilov. Zápas byl tvrdý, neboť rozhodčí nastavili oboustranné tolerování drobných faulů a především podkošové souboje tělo na tělo celkem pouštěli, což nám celkem vyhovovalo :)

 

4.10. 2006 - Konečně jsme prorazili smolné vstupy do sezony a první zápas celkem přesvědčivě vyhráli, i když po první čtvrtině to tak vůbec nevypadalo. Podali jsme pěkný kolektivní výkon....

 

4.10. 2006  - Začíná sezona 1. zápasem na domácí půdě proti mužstvu Slovanu Advokacie, zápas začíná ve 20:00 hod.

 

1.10. 2006 - Vznik těchto stránek

 

13.9. 2006 - Na druhém tréninku byl bez záře reflektorů vyhlášen Miri (Miroslav Laga) nejužitečnějším hráčem našeho týmu v loňské sezoně 2005/2006. Jako cena mu byla z rukou našeho kapitána předána mikina Final 4.

 

6.9. 2006 - Prvním tréninkem začíná nová sezona 2006/2007 a do týmu se vrací po zahraniční misi v Irsku a dlouhodobém zranění zápěstí náš kapitán Jürgen. Po operaci má stále bolesti, ale všichni věří, že do sezony nastoupí :)

 

 

 

 

 

WebZdarma.cz