Konečné výsledky kategorie                                                 3.9.2012 12:31:28
                                         JIHOR 2012
===ČSOB-KRE========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251 C     23.58  +      0.00
  2.Komárková Jindra         TJ OK Tolar J.Hradec TJH0451 C     32.49  +      8.51
  3.Kubáková Nela            Slovan J.Hradec      SJH0451 C     49.09  +     25.11
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km   20m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ash Kristina             Orienteering club Č. OCB0051 C     23.25  +      0.00
  2.Ševčíková Kateřina       SKP Č.Budějovice     PCB0151 C     23.37  +      0.12
  3.Klimešová Šarlota        TJ Sokol Křemže      KRE0051 B     31.43  +      8.18
   .Horáková Barbora         Ski Klub Lenora      LEN0150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.3km   30m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gruszka Cora             NF Linz              1LI0010 C     51.12  +      0.00
  2.Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 C     77.26  +     26.14
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.5km   40m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE9651 B     43.26  +      0.00
  2.Eliška Konečná           KOB Č.Krumlov        KCK9662 B     94.12  +     50.46
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.8km   55m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Miroslava        TJ Sokol Křemže      KRE9451 B     70.41  +      0.00
  2.Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551 C     87.50  +     17.09
 
Konečné výsledky kategorie: D21         7.6km   70m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Junová Lenka             KVS Šumperk          KSU7653 C     79.03  +      0.00  R:    0b
  2.Martanová Michaela       Ski Klub Lenora      LEN8851 C    100.32  +     21.29  R:    0b
  3.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar J.Hradec TJH8652 C    111.25  +     32.22  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.8km   55m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komárková Lenka          TJ OK Tolar J.Hradec TJH7651 C     55.35  +      0.00
  2.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     59.37  +      4.02
  3.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     60.36  +      5.01
  4.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     70.17  +     14.42
  5.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     83.40  +     28.05
  6.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE6451 C     87.44  +     32.09
  7.Peter Elke               NF Linz              1LI0025 C    121.57  +     66.22
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.5km   40m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pokorná Eva              SK Technik Č.Budějov TCB5751 C     46.54  +      0.00
  2.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB Č.Budějovice   VCB5651 C     54.08  +      7.14
  3.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352 C     61.28  +     14.34
  4.Brémová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN6151       93.43  +     46.49
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.3km   30m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Milena          TJ OK Tolar J.Hradec TJH5351 C     62.29  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: DF          2.2km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Andrea          Ski Klub Lenora      LEN0450 C     30.00  +      0.00
  1.Žižková Barbora          TJ ZVVZ Milevsko     MIL0001 C     30.00  +      0.00
  1.Ševčíková Eliška         SKP Č.Budějovice     PCB0451 C     30.00  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     15.09  +      0.00
  2.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     15.56  +      0.47
  3.Mareš Jakub              Ski Klub Lenora      LEN0102       25.21  +     10.12
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.5km   20m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     24.34  +      0.00
  2.Petzi Mario              Ski Klub Lenora      LEN0000 C     35.06  +     10.32
  3.Bušík David              SK Kotnov Tábor      KTA0002 C     51.21  +     26.47
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.5km   40m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matěj Konečný            KOB Č.Krumlov        KCK9907 B     49.15  +      0.00
  2.Horák Petr               Ski Klub Lenora      LEN9800 C     58.42  +      9.27
  3.Kubák Martin             Slovan J.Hradec      SJH9902 C     61.18  +     12.03
  4.Samuel Adam              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9902 C    100.55  +     51.40
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.8km   55m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ash Adam                 Orienteering club Č. OCB9701 B     98.44  +      0.00
  2.Schrom Pavel             neregistrovaný       xxx9102 C    143.45  +     45.01
 
Konečné výsledky kategorie: H18        10.2km  100m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Filip              SKP Č.Budějovice     PCB9401 C     97.30  +      0.00
   .Bouček Jakub             Orienteering club Č. OCB9501 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21        12.0km  110m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     84.31  +      0.00  R:    0b
  2.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     87.01  +      2.30  R:    0b
  3.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     88.44  +      4.13  R:    0b
  4.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     90.31  +      6.00  R:    0b
  5.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     93.18  +      8.47  R:    0b
  6.Teringl Radek            TJ OB Č.Budějovice   VCB6502 C     99.42  +     15.11  R:    0b
  7.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C    106.00  +     21.29  R:    0b
  8.Hejzlar Josef            TJ OB Č.Budějovice   VCB5601 C    110.43  +     26.12  R:    0b
  9.Janošík Radek            TJ OB Č.Budějovice   VCB7402 C    114.08  +     29.37  R:    0b
 10.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar J.Hradec TJH7701 C    121.00  +     36.29  R:    0b
 11.Horáček Adam             neregistrovaný       xxx8901 C    139.12  +     54.41  R:    0b
 12.Havluj František         Oddíl OB Kotlářka    DKP8308 C    160.36  +     76.05  R:    0b
   .Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35        10.2km  100m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     76.05  +      0.00
  2.Hones Josef              HSV Ried             1RI0002 C     82.06  +      6.01
  3.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     83.39  +      7.34
  4.Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802 C     94.27  +     18.22
  5.Koblížek Michal          TJ OK Tolar J.Hradec TJH7201 C     97.32  +     21.27
  6.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C    111.53  +     35.48
  7.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C    124.09  +     48.04
  8.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C    159.13  +     83.08
   .Obernberger Michael      NF Linz              1LI0024 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         7.6km   70m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     68.54  +      0.00
  2.Mražík Karel             TJ Sokol Křemže      KRE5901 C     91.08  +     22.14
  3.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     94.19  +     25.25
  4.Honsa Luděk              ABK České Budějovice ACB6301 C     96.11  +     27.17
   .Bušík Milan              SK Kotnov Tábor      KTA6301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.8km   55m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rychtecký Josef          TJ OB Č.Budějovice   VCB4801 C     72.24  +      0.00
  2.Jadviščok Ladislav       SK UP Olomouc        UOL5101 C     74.41  +      2.17
  3.Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C    103.53  +     31.29
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.5km   40m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     71.36  +      0.00
  2.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701 C     88.21  +     16.45
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klimeš Jan               TJ Sokol Křemže      KRE0701 C     30.00  +      0.00
  1.Marešová Karolína        TJ ZVVZ Milevsko     MIL0003 C     30.00  +      0.00
  1.Koblížek Adam            TJ OK Tolar J.Hradec TJH0601 C     30.00  +      0.00
  1.Komárková Zbyňka         TJ OK Tolar J.Hradec TJH0751 C     30.00  +      0.00
  1.Teringlová Vendula       TJ OB Č.Budějovice   VCB0451 C     30.00  +      0.00
  1.Janošíková Evulenka      TJ OB Č.Budějovice   VCB0552 C     30.00  +      0.00
  1.Teringl Vojtěch          TJ OB Č.Budějovice   VCB0702 C     30.00  +      0.00
  1.Janošíková Marjánka      TJ OB Č.Budějovice   VCB0752 C     30.00  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HF          2.2km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     30.00  +      0.00
  1.Samuel Marek             TJ ZVVZ Milevsko     MIL0004 C     30.00  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.3km   30m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikeš Tomáš              Ski Klub Lenora      LEN9101 C     29.01  +      0.00
  2.Kubák Martin             Slovan J.Hradec      SJH7401 C     33.00  +      3.59
  3.Kubáková Žaneta          Slovan J.Hradec      SJH7751 C     35.11  +      6.10
  4.Horák Petr               Ski Klub Lenora      LEN7301 C     76.44  +     47.43
  5.Haider Anna              HSV Ried             1RI0001 C    129.24  +    100.23